Terapie čaker

Terapie čaker je pasivní a částečně aktivní terapie. Převážně pracuji já, ale zapojuji i klienta. Jedná se především o relaxaci, během které harmonizuji čakry a aura. Většina z Vás již ví, že čakry jsou energetická centra v našem těle a také mimo naše tělo a jsou propojeny energetickými dráhami - meridiány. Každá čakra má svou funkci, kterou ovlivňuje naše tělesné orgány, zdraví, psychiku, vnímání i chování. Stav čaker se nám mění každý den, každou chvíli, podle toho, jak se cítíme, jak jsme na tom se zdravím.
Při této terapii se nejedná jen o „otvírání“ čaker. Ani není cílem pracovat na konkrétním problému. Cílem terapie je zharmonizovat čakry tak, aby byly vhodně funkční. Každému člověku se jeho čakry otevřou samy tak, jak sám snese a aby to pro něj bylo příjemné. Tato harmonizace (prováděná mnou) sice není trvalá, protože každý z nás si své čakry sám ovlivňuje, ale může Vám pomoci v aktuálním dění kolem Vás a posílí Vás psychicky i zdravotně. Krom toho se během terapie naučíte i další možnosti, jak pracovat se svými čakrami sami.
Nečekejte, že Vám terapie přinese hned druhý den zlepšení v té či oné oblasti. Nechte se spíše překvapit a snažte se se svými čakrami pracovat i doma. Jedná se hlavně o léčebnou a povzbuzující relaxaci, během které se nemluví, ale občas zpívají mantry. Pouze na začátku a na konci je krátký rozhovor s klientem. Po terapii můžete, ale také nemusíte, zažít nějaký očistný proces, který obvykle trvá den nebo 2. Většinou se to děje v případech, že se ty čakry hodně čistí od „psychické špíny“.
V této terapii používám tibetské mísy, tibetské kartálky, mantry, andělské energie, polodrahokamy, případně jednoduché meditace, pokud by chtěl klient i více spolupracovat, tak i Fialový plamen či Ho´oponopono.
Cenu individuální terapie najdete v ceníku.