Shamballa 1024

Shamballa slouží jako jízdenka k Vzestupu. Je vhodná pro všechny, kteří chtějí na sobě pracovat. Urychluje vývoj a pochopení. Je vhodná i pro ty, kteří ještě nepracují s žádnou energií, ale už na sobě nějakým způsobem pracují. Pomáhá nám bourat naše iluze a omezení, pomáhá nám pochopit, že jsme multidimenziální bytost bez omezení a skutečně si můžeme vytvořit cokoli chceme a dokázat cokoli chceme. Energie Shamballa nám pomáhá vnímat svět a život více otevřeně a energeticky. Mimo jiné nás spojuje s Vesmírnou moudrostí. Proč 1024? Tento léčebný systém má 1024 léčebných symbolů, které však není potřeba znát. Každý stupeň má 256 symbolů.

Jak energie fungují a jak se s nimi pracuje se můžete dočíst také v mém článku o energiích. – bude v blogu

Stejně jako s jakoukoli jinou energií, tak i u Shambally platí, že čím více s ní pracujeme, tím více jsou vidět výsledky naší práce. Shamballa je napojena na 5. dimenzi a na naší planetě funguje od roku 2003, kdy byla channelována. Hlavním zástupcem je Sv. Germain, ale také archanděl Metatron a archanděl Michael.

Shamballa 1024 se skládá z několika energií:
Univerzální životní energie Reiki - světelná láskyplná energie
"Já jsem Boží přítomnost" - uvědomění si vlastního božského potenciálu, vlastní multidimentionality
Energie Nanebevzatých Mistrů - kromě výše uvedených si samozřejmě můžete přizvat kteréhokoli jiného Mistra

Energie Shamballa 1024 vibruje již na vlnách 5. dimenze, proto je tolik účinná vléčení. Je možné s ní léčit jak mysl, duši, fyzické tělo (které je stejně ovlivněno duší), situace, život, tak ji můžeme použít i jen jako pomůcku v jiném a lepším pohledu na svět. Shamballa funguje tak, že energetickou a emoční negativitu přetransformuje do vyšších vibrací. Je to plně láskyplná a světelná energie. Můžeme ji použít i jako pomůcku při odpouštění a zbavení se pout minulosti i současných pout. Při pravidelné práci s touto energií se samozřejmě zlepšují i duchovní schopnosti a urychluje duchovní vývoj.

Při léčení s Shamballou můžeme dát konkrétní záměr. Práci s energii Shamballa 1024 začleňuji i do individuálních terapií. Může to pro Vás být i "ochutnávka" pokud uvažujete o zasvěcení.

Mimo jiné je Shamballa skutečným duchovním městem nad pouští Gobi, které mohou spatřit lidé, kteří dosáhli vyšších vibrací (vyšší úrovně vnímání a myšlení) a tyto vibrace si dokázali udržet. Toto město je také knihovnou lidstva.

Zasvěcení:
Shamballa 1024 má 4 stupně, Zasvěcení však provádím ve dvou "várkách" - I. a II. stupeň dohromady, III. a IV. stupeň dohromady. Všem 1024 symbolů se při zasvěcení vkládá do aury, tudíž se nemusíte bát, že byste si je měli pamatovat. Je to velmi silná energie, proto se domnívám, že je vhodnější zasvěcovat postupně, tedy I. a II. stupeň současně a III. a IV. stupeň současně.

I. stupeň obsahuje energii k praktickému použití léčení sebe sama

II. stupeň obsahuje energii, která již umožňuje léčit i jiné lidi, zvířata, čistit prostor, léčit na dálku

III. stupeň obsahuje zasvěcení do léčivých energií Archanděla Metatrona, více otevření svého srdce a napojení se na Božství/Zdroj/Vesmír

IV. stupeň je mistrovký a umožňuje Shamballu předávat dále.

Zasvěcovací seminář trvá od 11:00 do 16:00 hod. Kromě zasvěcení se dozvíte více o této energii, dostanete materiály a dozvíte se vše, co potřebujete k práci se Shamballou.

Ceny zasvěcení najdete v ceníku. Zasvěcení je možné i na dálku. 

Termíny zasvěcení najdete v rozpisu seminářů. Shamballu 1024 používám také v energetické terapii. Kamila Zoubková – Mistr Shamballa 1024