Čakry, energetická centra našeho života

Čakry, energetická centra našeho života
Praktický a prožitkový seminář
 
Kdy: neděle 9.12.2012 od 10:00 do 17:30 (přibližně)
Kde: Poradna Slunce – Lenka Singerová, Štolcova 31, Brno - Černovice, www.lenka.osoba.cz
Počet účastníků: max. 12
Přednášející:  Kamila Zoubková
Cena: 900,- Kč
Čakry a energetické dráhy jsou nehmotnou, ale také nedílnou a životně důležitou součástí našeho těla, naší bytosti. Ovlivňují naše zdraví, chování, duševní cítění. Seminář je určený pro začátečníky, ale i pro ty, kteří o čakrách již něco ví. Stručně si povíme něco o sedmi hlavních čakrách, a také o vedlejších čakrách. Dále si stručně povíme i o energetických drahách.
Seminář je však hlavně prožitkový a praktický, takže se budeme věnovat především různým technikám, jak čakry a energetické dráhy čistit, abychom se postupně uzdravovali, byli v duševní pohodě a také, aby se zlepšila kvalita nás samých a našeho života. Tyto techniky si prakticky ukážeme, můžete si je sami provádět doma a projdeme si také meditaci na podporu našich čaker. Během semináře si vychutnáte také základní muzikoterapii.
S sebou: pohodlné oblečení, přezůvky, lehkou svačinu a něco na pití, psací potřeby, papír a dobrou náladu. Můžete si vzít drahé kameny, vlastní tibetskou mísu (ale není nutné). K semináři dostanete materiály.
Z důvodu omezené kapacity je potřeba se na seminář objednat! 
 
Informace a objednávky:
Kamila Zoubková – Studio Kami
Mobil: 733 328 080     Email: kamila@terapie-kamila.cz
Web: www.terapie-kamila.cz  

Česky
12/09/2012