O mně

Jmenuji se Kamila a narodila jsem se ve znamení Vah v roce 1981. Jsem typická Váha (snad jen, už se výrazně snadněji rozhoduji) a do tohoto života jsem se narodila jako Indigové dítě. Ráda pracuji na sobě a učím se milovat ve svém životě vše, co mi do života

 přichází.

Co je mým cílem?

Mým cílem je pomoci Vám zažívat radost ve Vašem životě a ukázat Vám, jak Vy sami můžete zlepšit svůj život a dosáhnout svých snů.  Každý spokojený člověk může pomoci zlepšit život i dalším lidem. Tím společně vytváříme radostné a láskyplné energetické pole, které se dotýká i ostatních lidí. 

Jaké terapie nabízím?

Andělská terapie - práce s andělskými energiemi, výklad tarotových a andělských karet, meditace

Energetické terapie - Shamballa 1024, Ra Sheeba, Boží Pečeť, terapie i zasvěcení

EFT - psychoterapeutická technika poklepem na energetické dráhy

Afirmační terapie - použití afirmací na konkrétní téma a nahrátí do MP3 pro klienta

Hvězdné děti - poradna pro děti Nového Věku, jak jim a jejich potřebám porozumět, jak je podpořit

Čakrová terapie - harmonizace čaker, relax

ace, odbourávání bloků 

Cizí jazyky jinak - alternativní podpora pro studium cizích jazyků, aby učení šlo snadněji a bavilo

Meditace

Dálková terapie - přes Skype. Vhodná pro ty, kteří se se mnou nemohou setkat osobně.

Používám i havajskou techniku Ho´oponopono, koučink a tarotové karty (nevykládám budoucnost typu "Zítra ráno vztanu a opařím se čajem." Pomocí karet hledám příčinu a možné způsoby řešení). Karty, ani já, za Vás nerozhodnou. To musíte Vy sami. Vy můžete do určité míry ovlivnit dění ve Vašem životě.

Všechny terapie kombinuji dle přání a potřeby klienta a jejich aktuální situace. 

Jaké mám zkušenosti?

Ezoterice a duchovnu se věnuji již od dětství. V dospělosti jsem prošla mnoha kurzy a semináři. Hodně mě naučil život, kde jsem v praxi zůročila, co jsem se dosud naučila. Chci naučit i Vás chápat svůj život a jak jej můžete sami řídit a dosahovat svých snů.

Jak pomůžu Vám?

Především, Vy sami jste ti terapeuti, tím, že jste se rozhodli na sobě pracovat a chcete pochopit souvislosti Vaší situace (zdraví, vztahové problémy, pracovní problémy, psychické problémy, atd.). Pomáhám Vám pochopit a najít řešení pro Vaše životní situace, problémy. Naše energie (včetně emocí a myšlenek) tvoří naše životní situace. Naše minulé prožitky a vzpomínky tvoří současnost. Pomohu Vám tedy najít příčinu Vaší situace a nalézt řešení. Rozhodnutí a akci ovšem musíte udělat Vy sami. Já, ani nikdo jiný, za Vás nemůže rozhodnout. Já Vám však ráda posvítím na Vaši cestu, poskytnu radu, podporu, útěchu. 

S láskou,

Kamila

 

Vítejte v mém studiu: http://scontent-b.cdninstagram.com/hphotos-xfa1/t50.2886-16/10591397_547490892046132_900351932_n.mp4