Onessence Aura Spray - Esenciální spreje pro auru

O Onessence Aura Spray
Kolem každého fyzického těla každého živoucího organismu je bio-dynamické energetické pole, které velmi rychle vibruje. Toto citlivé pole, neboli aura, obsahuje energetický program, abychom se cítili dobře. Naše myšlenky, domněnky, pocity, emoce, to všechno existuje kolem nás jako vibrace, které nám přinášejí fyzické změny v těle.
Úkolem těchto sprejů je, aby Vám po aplikaci do aury pomohly znovu obnovit rovnováhu. Případně mohou být také aplikovány do prostoru nebo pokoje, aby zharmonizovaly energie. Spreje se skládají z čisté pramenité vody pocházející ze studánky Sv. Grálu (Chalice Well, nachází se v Chalice Well Gardens ve Velké Británii ve městě Glastonbury, známé pro Glastonbury Abbey a Glastonbury Tor, bývalý Avalon. V Chalice Well Gardens je dle legendy zakopaný Sv. Grál. Voda z této studánky má léčivé a hojivé účinky, které jsem si sama vyzkoušela). Tato pramenitá voda je hlediska vibrací jedna z nejčistějších vodních zdrojů na planetě. Teče tu už od pradávných časů ve stále stejné teplotě. Pro výrobu sprejů je voda nabírána ručně, nikoli pomocí elektrické pumpy.
Voda obsahuje vibrační vzorce na molekulární úrovni. Skládáme se z přibližně ¾ vody a voda s optimálně nastavenou vtištěnou frekvencí (vibrací) nám může pomoci znovuobnovit naše zdraví. Spreje se skládají také z rostlinného glycerinu, který je 100% přírodní konzervant, vysokovibračních tinktur z květů, krystalů a polodrahokamů, esenciálních olejů. Všechny spreje pomáhají odstranit stres, úzkost a nervové napětí.
 
Druhy sprejů:
Aura Clear (Čištění aury):
Osvěžující a očišťující. Napravuje aurické pole a stabilizuje po šoku nebo traumatu. Ochraňuje proti negativním vnějším vlivům a pročišťuje naše hranice. Posiluje sebevědomí. Zmírňuje všechny emoční extrémy. Složení: esenciální olej s kadidla, geránia a levandule, elixír s čistého křišťálu a larimaru, esence z květu řebříčku obecného.
Passion (Vášeň):
Pomáhá obnovit spojení s láskou. Smyslná směs, která léčí sexuální nerovnováhu a disfunkčnost. Spojuje zodpovědnost s radostí. Energetizuje a čistí spodní čakry. Usnadňuje přijetí a integraci nových myšlenek. Pomáhá v nás vyrovnávat ženský a mužský aspekt. Složení: Esenciální olej z pačuli, santalového dřeva a ylang-ylang, elixír z čistého křišťálu a rodochrozitu, esence z květu rudé růže.
Joie de Vivre (Radost ze života):
Pozvedává a energeticky oživuje. Zlepšuje sebevědomí a sebeúctu. Stimuluje životní energii, dodává vitalitu a podporuje aktivitu. Pomáhá odstranit fyzické a emoční napětí, zároveň harmonizuje naši vlastní energii a nadšení pro život. Složení: esenciální olej z neroli, listů pomerančovníku a sladkého pomeranče, elixír z čistého křišťálu a zlatého berylu, esence z květu pampelišky.
Loving Heart (Milující srdce):
Vřelá, srdce-otevírající směs, která harmonizuje emoce a pomáhá nám přijmout krásu. Podporuje cit pro bezpodmínečnou lásku. Odstraňuje apatii a stagnaci. Pomáhá pozvedávat myšlenky, harmonizuje milující pocit s vášní. Složení: Esenciální olej z jasmínu, myrhy a růže, elixír z křišťálu a růženínu, esence z květu divoké růže.
Serenity (Klid):
Perfektní pomůcka k meditaci. Uklidňující a tišící směs, která nám pomáhá v kontaktu s naším vnitřním klidem. Projasňuje a pročišťuje myšlenky. Uklidňuje mysl a pomáhá snížit emoční konflikty, které blokují duchovní růst. Podporuje uvědomění. Složení: Esenciální olej ze šalvěje muškátové, meduňky lékařské a vousatky draslavé, elixíru z čistého křišťálu a jónského mramoru, esence z květů levandule.
Confidence (Sebedůvěra):
Přináší emoční stabilitu a vnitřní klid, který nám pomáhá v pochopení a uvědomění. Výborný posilovač pro duchovní sebedůvěru, která ví, že vše v nás a kolem nás je v pořádku. Podporuje schopnost se postavit a říct pravdu, hlavně když jednáme s ostatními. Skvělé pro nové podniky a odvážné kroky. Také poskytuje čistý vhled a zlepšuje vnímání, tím pomáhá v rozhodování. Složení: Esenciální olej z heřmánku římského, limetky a vanilky, elixír z čistého křišťálu a duhového měsíčního kamene, esence z květu narcisu.
Inspiration (Inspirace):
Pomáhá zhmotnit a uzemnit inspirující nápady a vize. Přináší sílu do tohoto procesu. Pomáhá si uvědomit spojení tělo-mysl a princip života. Projasňuje srdce a mysl. Pomáhá inspiraci se projevit a také uvědomovat si vděčnost za sílu, která nám pomáhá v každodenním životě. Složení: Esenciální olej z bergamotu, cedrového dřeva a divoké růže cistus, elixír z čistého křišťálu a sugilitu, esence z květu juky.

Česky
Datum: 
Sobota, Leden 4, 2014