Ho´oponopono

Ho´oponopono je havajská metoda odblokování a mazání negativních programů, vzorců, které máme uložené v našem podvědomí. Pozor, ale i problémy, které s námi zdánlivě nesouvisí, ale vyvolávají v nás negativní emoce, jsou ve skutečnosti i naše problémy. Tyto negace se navenek projevují jako naše zdravotní problémy, vztahové problémy, různé negativní situace a životní problémy. Ho´oponopono nás dostává do „nulového stavu“ (stav bez posuzovaní, myšlenek, vnitřního žvanila..), kdy jsme odloučeni od minulosti, můžeme ovlivňovat naši přítomnost. Tak mocní jste!

Pokud dokážeme proměnit negativní energii v pozitivní, stojíme před něčím novým a úžasným. Vlastně „Svět je to, čím si myslíte, že je.“ Ano, Vy máte možnost vědomě ovlivňovat svůj život a tím i chod celého světa. Vše, co se ve Vašem životě děje (ať už je to pozitivní nebo negativní), každého člověka, kterého potkáte, vše, co se ve světě děje, ano, to vše si Vy sami tvoříte a přitahujete. Vždy ale máte možnost a moc svůj život měnit. Základem je změna myšlení, tedy energie, kterou vysíláte. A právě s tím, nám Ho´oponopono pomáhá. Pomocí manter čistí negativní vzory, obrazy, myšlenky v našem podvědomí, které nám přitahuje odpovídající situace. Co cítíte, to vibrujete. Co vibrujete, to přitahujete. Podstata techniky je v osvobození se v minulosti, tedy návrat do „nulového stavu“, kdy je naše mysl čistá a může přijít hojnost a harmonie. Čištění vzpomínek a negativní energie probíhá pomocí těchto základních manter:

"Omlouvám se. Prosím, odpusť mi. Děkuji Ti. Miluji Tě." "Mír ve mně. Mír v tobě."

Není to však jediná očistná technika. Klienty učím další očistné techniky, které můžete použít i doma. Zástupci této techniky jsou Dr. Ihaleakala Hew Len a Morrah Nalamaku Simeona, učitelka a mistr Ho´oponopono. Velice účinná metoda a během terapie společně s klientem hledáme „zakopaného psa“ a tyto negace společně léčíme. Pro vyléčení problému budete muset pracovat i doma, kdykoli Vás to napadne, ale s Ho´oponopono to jde snadno.
Ho´oponopono je možné zkombinovat s ostatními metodami.

Cenu za individuální konzultaci najdete v ceníku.