Boží Pečeť

Boží pečeť je světelná a láskyplná energie, která vibruje na vlnách již 12. dimenze. Neobsahuje v sobě žádné symboly. Je to tok čisté Božské energie a funguje na odevzdání se této energie. Při práci s Boží pečeti se naplníme Božským světlem, které pak skrze naše tělo a ruce se šíří dál. U této energie se nedává záměr, pouze se jí naplníme, odevzdáme a skrze nás se sama říší dál, samozřejmě s touto energií můžeme léčit někoho jiného. Pro některé lidi možná může být trochu těžké se plně odevzdat Božství/Vesmíru a nechat energii pracovat bez zásahu naší mysli. Nicméně bývají to velmi milá překvapení. Při práci s Boží Pečetí se pracuje srdcem. Boží Pečeť pochází s nejčistčího zdroje, pomáhá v rozvoji, přetransformovává negaci na lásku a světlo.
 
Jak energie fungují a jak se s nimi pracuje se můžete dočíst také v mém článku o energiích.
 
Práci s energii Boží pečeť začleňuji i do individuálních terapií. Může to pro Vás být i "ochutnávka" pokud uvažujete o zasvěcení.
 
Zasvěcení:
1. stupeň je uživatelský. Používá se k léčení.
2. stupeň je mistrovský. Umožňuje energii předávat dál.
 
Zasvěcovací seminář trvá od 11:00 do 16:00 hod. Kromě zasvěcení se dozvíte více o této energii, dostanete materiály a dozvíte se vše, co potřebujete k práci se Boží Pečetí.
 
Ceny zasvěcení najdete v ceníku. Zasvěcení je možné i na dálku. 
Termíny zasvěcení najdete v rozpisu seminářů.
Boží pečeť používám také v energetické terapii.