Proč je studium cizích jazyků tak úžasné

Možná vás překvapí, že duchovní terapeutka nabízí terapii zaměřenou studium cizích jazyků a vytvořila e-knihu Cizí jazyky s radostí. Jenže, většina lidí bych chtěla umět nějaký cizí jazyk. Co ovšem lidi od toho často odradí, je ale ta cesta - tedy forma studia. 

 

Když se na to podíváme z jiného úhlu pohledu, tak vlastně celé studium si můžeme připodobnit k fázím dosažení nějakého cíle. Máme za cíl naučit se třeba hebrejštinu. Přihlásíme se do kurzu nebo si koupíme učebnici a začneme se soustředěně šrotit. Mnozí pak ale najednou zjistí, že jim to vůbec nejde nebo je to nebaví. A tak do kurzu přestaneme chodit, učebnici odhodíme v dáli a v horších případech si ještě přidáme do hlavy programy jako "Nemám na to buňky. Ton edám.....". Jenže, háček není v tom jazyce, ale ve způsobu studia. 

 

Všichni známe různá moudra, že když nám nejde přiblížit se k našemu cíli, tak musíme změnit úhel pohledu a jít jinou cestou. A právě na to v cizích jazycích zapomínáme. Pomocí terapie pro studium cizích jazyků a e-knihy Cizí jazyky s radostí vám chci pomoci najít formu studia, které vám usnadní a zpříjemní cestu k cizímu jazyku. Odbouráme také bloky, které vás odrazují od studia. 

 

A co vlastně vidím tak úžasného na studiu cizích jazyků? Není to jen způsob komunikace a hotovo. Cizí jazyky pro mě představují formu vědění - vědění o životě, o světě, jiné úhly pohledu, pochopení světa a dění. Komunikace s lidmi z celého světa a různých náboženství mě báječně obohacuje a pomáhá mi vidět tu krásu našeho světa.

 

I alespoň pidi konverzace v cizím jazyce otevírá srdce. Zkuste na cizince někdy promluvit jen pár frází v jeho jazyce. Uvidíte, že jeho energie se hned začne měnit z formální na přátelskou a otevřenou. Budete cítit proudění energie mezi vašimi srdci, spojení mezi sebou a snahu více se vzájemně pochopit. 

 

Cizí jazyky se učím už od dětství. Kdysi, ještě na základní škole, jsem říkala "Když se nás politici snaší rozdělit, tak cizí jazyky nám pomohou se spojit".  A tomu věřím dodnes. :-)

 

Ebook (e-knihu) Cizí jazyky s radostí si můžete koupit zde.

 

S láskou,

Kamila

 

Kategorie blogu: