Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů
 

 1. Prodávající/Poskytující službu – Kamila Zoubková, IČ: 69761761 - se zavazuje plně respektovat důvěrný charakter osobních a firemních dat kupujícího, které kupující prodávajícímu na základě objednávky poskytl. Tato data jsou zabezpečena a chráněna proti zneužití.
   
 1. Údaje, které kupující zadá v objednávkce, jsou nezbytné pro identifikaci kupujícího a jsou použity k realizace celého obchodu, včetně účetních operací a ke komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. Údaje o kupujícím nejsou poskytování třetím stranám.
   
 2. Koupí, tedy zaplacením eBooku, prodávající dává souhlas se zařazením do adresáře prodávajícího. Prodávající kupujícímu zasílá emaily týkajících se eBooku a cizích jazyků. Informace o povaze emailů, najde kupující na stránkách www.cizijazykysradosti.cz. Kupující se může z adresáře prodávajícího odhlásit tím, že prodávajícímu zašle email se svým jménem.
   
 3. Na požádání Vás dle možností písemně informuji, zda a jaké osobní údaje o Vás eviduje. Převážně je to jméno, emailová adresa a fakturační adresa. Údaje eviduji pouze pro fakturační účely a pro případné marketingové emaily, které posílám velmi zřídka.
   
 4. Osobní údaje o klientech získávám pouze od klientů, kteří navštíví mé stránky www.cizijazykysradosti.cz, www.terapie-kamila.cz a přihlásí se k odběru novinek, zakoupí ebook nebo službu nebo mi sami napíší email. Eviduji pouze osobní údaje, které mi klienti poskytnou z vlastní vůle. Fakturační údaje získávám přímo od klientů při prodeji a slouží pouze k fakturaci.
   
 5. Pro evidenci Vašich osobních údajů použivám fakturační program FAPI a emailový program SmartEmailling a mou vlastní databázi. Na požádání Vaše osobní údaje z těchto programů mohu smazat. Jiným osobám ani firmám Vaše osobní údaje neposkytuji.
   
 6. Pokud si požadujete opravit Vaše osobní údaje v mé databázi, prosím kontaktujte mě na email kamila@terapie-kamila.cz a já je opravím.
   
 7. Fakturační údaje uvedené na již vystavených fakturách uchovávám dle povinnosti uchovávání účetních dokladů.

 

Kategorie blogu: