Blogy

Když je žena chodící zásobárnou nápadů

Také znáte to období, kdy k Vám chodí samé nápady a řešení? Při úklidu, při řízení, při cesto do práce, v práci, při vaření, hned ráno po probuzení.... V podstatě chodí non-stop a nestíháme si je ani zapamatovat. O obvykle nám chodí ty nejlepší nápady a řešení.

Kategorie blogu: 

Je dnešní žena sama sebou?

Žena má být stále činorodá, silná, odolná… tak to opravdu ne. Jenže toto je představa dnešní společnosti - žena musí zvládnout všechno. Ženy jsou už dnes  (dobrovolně či nedobrovolně) vnímány podobně jako muži. Dovolit si nějakou slabost? To už je skoro opovrženíhodné. Bohužel ale názor společnosti za posledních několik desetiletí vedl k tomu, že ženy ztratily spojení se svým ženstvím. A to vedlo k tomu, že ženy často trpí nespokojeností a depresemi, hormonálními poruchami, pořád se o něco snaží, ale nejsou spokojené ve svém životě, odmítají si přiznat a projevit své pocity a emoce, často cítí vnitřní nervozitu, kterou si neumí vysvětlit. Jdou samy proti sobě. 

Kategorie blogu: 

Skutečně sami sebe milujeme nebo máme o sebe jen strach?

Stále častěji ke mně chodí do poradny lidé (převážně ženy, ale i muži), kteří řeší různé potíže ve vztazích, v práci, nespokojenost v životě. Často zapomínáme, že právě náš vztah k nám samotným ovlivňuje náš život. Na mou otázku "Jak se máte rád/a?" mnoho lidí odpoví "Nooo, tak mám se rád/a.

Stránky