Andělská terapie

Andělská terapie spočívá v komunikaci s anděly, archanděly a Nanebevzatými mistry a jejich pomoci v našem každodenním životě. Pomocí andělské terapie řeším vztahové situace, pracovní a finanční situace, zdraví, životní směr, psychické problémy...

K andělské terapii používám také výklad různých andělských karet a andělských tarotových karet, skrze které nebeské bytosti radí k danému problému, jak dále postupovat. Tyto karty neodpovídají na otázky typu ”Co se stane?”, ale na otázky ”Jak mám dál postupovat v řešení tohoto problému?”, ”Na co se mám v nejbližších dnech zaměřit?”, ”Co mám udělat, aby…?” atd. Čím konkrétnější bude otázka, tím konkrétnější bude odpověď. Pozor, karty nevykládám na otázky, které se Vás netýkají, např. ”Co má udělat moje kamarádka, aby…?, Co má udělat mé dítě, aby…?” Pokud chcete pomoci někomu jinému, musíte nejdříve pomoci sobě. A za další, bez svolení druhého člověka zasahujete do jeho osobního prostoru.

Dále klienta aktivně zapojuji do meditací a práce s andělskými bytostmi na konkrétním problému. Vlastně se tímto způsobem klient naučí, jak tuto práci může použít i doma. Doplňkově k tomuto problému používám také práci s Fialovým plamenem, Energetickou terapii či Ho´oponopono.

Výklad andělských karet a tarotových karet doplňuji i dalšími informacemi, které během sezení sesílají andělské bytosti. Každé sezení je jiné a snažím se, abyste i Vy sami pocítili přítomnost andělů. Když si uvědomíte jejich "hmatatelnou" přítomnost, o to snadnější pro Vás bude přijmutí jejich pomoci a svého života vůbec. Na vše totiž máte pomocníky, kteří Vás milují a na nic nejste nikdy sami.

Nebeské bytosti Vám poradí, jak s daným problémem v současné chvíli pracovat, na jakou duchovní bytost se můžete s tímto problémem obrátit, co pro vyřešení můžete udělat Vy. Je důležité si uvědomit, že současná chvíle – tady a teď – ovlivňuje naši budoucnost. Proto karty radí, co můžete udělat aktuálně. Co platí teď už nemusí platit za měsíc.

Žádný problém není pro nebeské bytosti příliš těžký, aby s ním neuměli pomoci. A žádný problém není pro nebeské bytosti příliš lehký a malicherný, aby ztráceli čas s jeho řešením.

Naučíte se jak je žádat o pomoc, všímat si jejich pomoci a přijímat pomoc. Andělé nám mohou pomoci ve všech oblastech života. Jen je musíme o pomoc požádat a pomoc pak přijmout. Andělé jsou všude kolem nás a strážní andělé jsou s námi pořád. Každý archanděl a Nanebevzatý mistr se soustředí na určitou oblast života a rádi pomáhají každému, kdo si o jejich pomoc řekne. Věřte, že nebeské bytosti Vám vždy radí dobře, zároveň i respektují Vaši svobodnou vůli. Nikdy Vás nesoudí a milují Vás za všech okolností.

Nebeské bytosti jsou tu pro Vás, jsou připravené ke splnění každé Vaší žádosti, od běžných drobných proseb, přes pomoc v životních situacích, práci, vztazích, až po velké životní sny. Jediné, co musíte udělat, je o pomoc požádat a jejich pomoc přijmout. A pokud si jejich pomoci hned nevšimnete a nepřijmete ji, práce tím pro ně nekončí. Budou v práci pokračovat tak dlouho, dokud jejich pomoc nepřijmete a zároveň se budou těšit na další úkol, který jim zadáte. Nebeské bytosti nejsou omezené časem a prostorem, proto jedna bytost může být naráz hned u několika lidí. Proto se nemusíte bát, že byste je zdržovali od jiné práce.

Z mé osobní zkušenosti Vám mohu potvrdit, že s Vesmírnou pomocí je každodenní život jednodušší a zábavnější, ať už se jedná o banální ”objednání” místa na parkování nebo řešení složitých životních situací. Čím více budete otevřenější Vesmíru, tím snadnější Váš život bude, protože rady z Vesmíru a vyšších dimenzí chodí často v myšlenkách a nápadech. Je jen na Vás, zda je uposlechnete.

Cenu individuální konzultace najdete v ceníku.